Dołącz do nas

Kosmetolog

Klinika w Warszawie poszukuje wykwalifikowanego kosmetologa do swojego zespołu.

Zadania:

  • przeprowadzanie zabiegów kosmetologicznych,
  • doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry,
  • wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń laserowych & hi-tech,
  • utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa,
  • prowadzenie dokumentacji zabiegowej i współpraca z zespołem medycznym.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu kosmetologii,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetologa,
  • znajomość najnowszych trendów i technik w kosmetologii,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej klinice,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • nowoczesne zaplecze technologiczne,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: info@warsawaesthetic.com